آتشفشان ایرانی فضانورد فضانورد اخبار علمی و آموزشی

آتشفشان: ایرانی فضانورد فضانورد اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «هیس پسر‌ها گریه نمی‌کنند» تنها یک بازیگر زن دارد!

کارگردان “زیر سقف دودی” گفت: در فیلم سینمایی “زیر سقف دودی” فراخوانی جهت گزینش بازیگران جوان منتشر شد که بازتاب خوبی داشت و جوانان استقبال بسیار زیادی از آن انج

«هیس پسر‌ها گریه نمی‌کنند» تنها یک بازیگر زن دارد!

«هیس پسر ها گریه نمی کنند» تنها یک بازیگر زن دارد!

عبارات مهم : پروژه

کارگردان “زیر سقف دودی” گفت: در فیلم سینمایی “زیر سقف دودی” فراخوانی جهت گزینش بازیگران جوان منتشر شد که بازتاب خوبی داشت و جوانان استقبال بسیار زیادی از آن انجام دادند. جهت “هیس پسر ها گریه نمی کنند” هم به همین صورت به زودی فراخوانی جهت گزینش بازیگران جوان منتشر خواهد شد.

پوران درخشنده نویسنده و کارگردان سینما در گفت وگو با میزان، درخصوص آخرین مراحل ساخت فیلم تازه خود با نام “هیس پسرها گریه نمی کنند” گفت: خدا را شکر که مجوز بالاخره صادر شد و به نوعی پیش تولید را شروع کرده ایم. البته من در حال حاضر کارهایی در جهت فیلم را پیگیری می کنم و هنوز گزینش بازیگران شروع نشده است.

وی راجع به استفاده بازیگران جوان در فیلم تازه خود افزود: در فیلم سینمایی “زیر سقف دودی” فراخوانی جهت گزینش بازیگران جوان جهت فیلم منتشر شد که بازتاب خوبی داشت و جوانان استقبال بسیار زیادی از آن انجام دادند. جهت “هیس پسرها گریه نمی کنند” هم به همین صورت به زودی فراخوانی جهت گزینش بازیگران جوان منتشر خواهد شد.

کارگردان زیر سقف دودی با اشاره به نگاه همیشگی خود مبنی بر حمایت از جوانان اشاره کرد: واقعیت امر اینکه متاسفانه حمایتی از پتانسیل بالای نسل جوان نمی شود. در حال حاضر بازیگران مستعد فراوانی در تئاتر و همین طور آموزشگاه ها حضور دارند که باید کشف و شناسایی شوند. من می خواهم با این فراخوان کمک کنم تا این نسل پرانرژی به سینما معرفی شود.

وی راجع به پروژه “بامداد خمار” اضافه کرد: در حال حاضر پروژه تلویزیونی من مختومه است و هنوز هیچ کاری برایش نکرده ام. این پروژه نیازمند جذب سرمایه جهت ساخت است که همچنان پیدا نشده است.

کارگردان فیلم “هیس دخترها فریاد نمی زنند” راجع به چینش بازیگران فیلم تازه خود تاکید کرد: اکثریت بازیگران فیلم تازه ام مرد هستند چون در کل این فیلم با محوریت پسران است ولی یک نقش خواهر در اثر وجود دارد که یکی از بازیگران حرفه ای آن را ایفا خواهد کرد.

درخشنده با اشاره به حضور خود در جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: به امید خدا و اگر وقت داشته باشیم “هیس پسرها گریه نمی کنند” جهت حضور در سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود. این را هم بگویم من اصلاً بهسیمرغ بلورین جشنواره فکر نمی کنم لیکن اعتقاد دارم انسانیت بسیار ارزشمندتر از گروه تحریریه سایت هست. جهت من انسانیت و خود جشنواره فیلم فجر مهم است و با فیلمسازی تمام تلاش خود جهت رسیدن به آن انجام می دهم.

«هیس پسر‌ها گریه نمی‌کنند» تنها یک بازیگر زن دارد!

واژه های کلیدی: پروژه | جشنواره | بازیگران | کارگردان | جشنواره فیلم | کارگردان فیلم | کارگردان سینما | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs